Rezil paylaşıma skandal hamle!

Türkiye'nin CiddiGazete.com'dan öğrendiği AKP'li Meclis üyesinin rezil paylaşımında bir skandal daha yaşandı. Hamza Gönenç, paylaşımı için olumsuz yorum yapanları mahkemeye vereceğini duyurdu

Rezil paylaşıma skandal hamle!

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın doğum yapan eşine yönelik çirkin paylaşımlarla ilgili tepkiler sürerken, bu defa da İstanbul Küçükçekmece’nin AKP’li belediye meclis üyesi Hamza Gönenç, sosyal medyadan yayımladığı ve terör örgütü elebaşları ile yan yana gösterdiği muhalefet liderlerine hakaret etti.

TÜRKİYE SKANDALI CİDDİGAZETE.COM'DAN ÖĞRENDİ

Kamuoyu, Esra Albayrak'a yönelik çirkin sosyal medya mesajlarını tartışırken, bu kez İstanbul Küçükçekmece Belediyesi'nin AKP'li Meclis Üyesi Hamza Gönenç'in aynı rezil paylaşımları ortaya çıktı.

Gönenç, sosyal medya hesabından muhalefet liderlerini teröristlerle yan yana gösteren photoshop'lu bir görsel paylaştı. Çirkin tablo, ciddigazete.com'un haberiyle gündeme geldi. Kısa sürede, diğer haber portalları da ciddigazete.com'un haberini alıntılayarak takipçileriyle paylaştı.

HEM ÖZÜR DİLEDİ, HEM TEHDİT ETTİ

Rezil paylaşımı için bugün özür dileyen AKP'li Hamza Gönenç, bir yandan da kendisini eleştirenleri mahkemeye vermekle tehdit etti.

İşte Hamza Gönenç'in paylaşımı: 

- Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın torunu, Bakanımız Sn. Berat Albayrak’ın dünyaya yeni gelmiş bebeği adaşım Hamza Salih üzerinden şahsına ve ailesine yapılan çirkin saldırıyı duyunca, bir anda kendi aileme yapılmış bir saldırı olarak düşündüm.

- Ben de bu çirkin saldırıya sosyal medyada ‘mutlu bir aile tablosu’ diye dolaşan bir fotoğrafı paylaşmış bulunarak tepki verdim.

- Daha sonra yaptığımın doğru olmadığını, yanlışa yanlışla cevap vermemem gerektiğini düşünerek paylaşımımı kaldırdım.

- Bu süreçte çevremde kırmış olduklarım olabilir. Sehven yapmış olduğum paylaşımdan dolayı özür dilerim.

- Paylaşımımdan dolayı hakaret ederek olumsuz yorum yapan şahıslar hakkında suç duyurusu sürecini de başlatmış bulunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 18:07
YORUM EKLE