Samsun Günleri'nde Akşener operasyonu!

AKP Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Yenikapı'daki "Samsun Tanıtım Günleri" etkinliğini ziyaret edeceğini duyunca, AKP'li belediye başkanlarını Yassıada'ya kaçırdı!

Samsun Günleri'nde Akşener operasyonu!

CiddiGazete- Yenikapı'daki etkinlik alanında düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri"ne vatandaşların yanısıra siyasetçiler de büyük ilgi gösterdi.

Politikacıların yarışına sahne olan organizasyonun son gününde ilginç bir gelişme yaşandı.

Daha önce; İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in pazar günü Samsun Tanıtım Günleri'ni ziyaret edeceği duyuruldu.

Cuma ve cumartesi günleri Mersin'in Mut ilçesi ve Karaman ile Ermenek'te temaslarda bulunan Akşener, akşam da yol yorgunluğuna rağmen, MHP eski milletvekili Oktay Vural'ın oğlunun Ankara'daki nikah töreninde şahitlik yaptı.

İPTALDEN AKP'LİLERİN HABERİ OLMADI!

Daha önce hazırlanan programda, Akşener'in İstanbul'daki EYT mitingi ve "Samsun Tanıtım Günleri" organizasyonuna katılacağı belirtilmişti. Akşener, dün bu programlarını iptal etti ancak kamuoyuna duyurulmadı.

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da Samsun'dan İstanbul'a gelen AKP'li belediye başkanlarının Akşener'le görüşmelerini önlemek için sürpriz bir program yaptı!

Çiğdem Karaaslan, organizasyonun en yoğun olacağı pazar günü, Samsun ve ilçelerinin AKP'li belediye başkanlarını alandan çekip, Yassıada'ya kahvaltıya götürdü!

AKP'liler, Meral Akşener'in programını dün iptal ettiğini Yassıada'yı gezerken öğrendiler.

Bekir Şimşek

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 11:10
YORUM EKLE