Sarıgül, partinin ismini açıklayacak

Türkiye Değişim Hareketi lideri Mustafa Sarıgül, "Önümüzdeki günlerde partimizin ismini, kuruluş tahinini, il başkanlarımızla yapacağımız toplantıyla açıklayacağız" dedi

Sarıgül, partinin ismini açıklayacak

CiddiGazete- Mustafa Sarıgül’ün liderliğini yürüttüğü Türkiye Değişim Hareketi (TDH), geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleştirdiği toplantının ardından bugün de Kahramanmaraş'ta Genişletilmiş Güneydoğu ve Doğu Anadolu Toplantısı'nı yaptı.

Burada yaptığı konuşmada 83 milyonun partisi olmak hedefiyle Ankara'ya parti kurmak için değil, iktidarı almak için gideceklerini söyleyen Mustafa Sarıgül, "Türkiye Değişim Hareketi iktidarında fikri, düşüncesi, kanaati olan bütün vatandaşımızla, 83 milyonumuzla birlikte olacağız. Biz, 83 milyon yurttaşımızın fikrine ve düşüncesine saygı göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

40'ın üzerinde ilde teşkilatlarının hazır olduğunu belirten Sarıgül, "Önümüzdeki günlerde partimizin ismini, kuruluş tahinini, il başkanlarımızla yapacağımız toplantıyla açıklayacağız. Çünkü Türkiye Değişim Hareketi'nde ben belki önde gözüküyorum ama binlerce arkadaşım önde. Türkiye Değişim Hareketi'nde genel başkanın kararı yok, milletimizin kararı var, genel başkan da milletimizin kararına uymakla mükelleftir. Türkiye Değişim Hareketi kişi partisi değil, milletimizin partisi olacak" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
baybora
baybora - 6 ay Önce

hasretle yolunu gözlüyoruz M.İ gibi ağzının payını alınca ne yapacaksınız bakalım