Sarıgül'den Yıldızdoğan sürprizi

Mahalli seçimlere hazırlanan ve yeniden Şişli'den belediye başkan adayı olacak Mustafa Sarıgül, seçim şarkısını hazırladı. İsmi İYİ Parti'yle de anılan Sarıgül, seçimlerde ülkücü Mustafa Yıldızdoğan'ın "Başaracağız" isimli şarkısını kullanacak

CİDDİGAZETE/özel

Şişli eski belediye başkanı Mustafa Sarıgül, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olacak.

Şişli'deki her cenazeye katılan, düğünlerde, taziyelerde bulunarak vatandaşlarla iç içe olan Sarıgül, sabah kahvaltıları bile organize etmeye başladı.

Yoğun bir siyasi çalışma atmosferine giren Mustafa Sarıgül'ün CHP'den aday olması zor gibi görünüyor. Sarıgül'ün, ilk etapta DSP'den adaylığı gündeme gelecek.

Mustafa Sarıgül, DSP'den beklediği cevabı alamazsa İYİ Parti'nin kapısını çalacak.

İYİ Parti'nin kuruluş aşamasında da partiye yakın duran ve Meral Akşener'i destekleyen mesajlar veren Sarıgül, henüz İYİ Parti genel merkeziyle adaylığıyla ilgili değerlendirme yapmadı.

Sarıgül buna rağmen, özellikle ülkücü tabanın yakından tanıdığı Mustafa Yıldızdoğan'ın "Başaracağız" isimli şarkısını seçim müziği olarak hazırlattı. Sarıgül İYİ Parti'den aday olmasa bile seçim çalışmalarında Mustafa Yıldızdoğan'ın "Başaracağız" isimli şarkısını kullanacak.

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 12:37
YORUM EKLE