Sedat Peker 8. videoyu yayımladı

Sedat Peker, 8. videoyu yayımlayarak siyaset dünyasıyla ilgili ilginç iddialarda bulundu. Peker, 9. videoda Recep Tayyip Erdoğan'a sesleneceğini duyurdu

Sedat Peker 8. videoyu yayımladı

CiddiGazete- Sedat Peker, grubuna yönelik 9 Nisan'da 5 ilde düzenlenen "organize suç örgütü" operasyonu sonrası yayımlamaya başladığı videolarının 8'incisini paylaştı.

"Aklımı tatile çıkardım. Konuşacağım, anlatacağım" diyerek YouTube hesabı üzerinden yayımladığı videolarla AKP'li vekillerle ve iş insanlarıyla ilişkilerinden gazetecilerle ilişkilerine, uyuşturucu ticaretinden tecavüz ve cinayete kadar birçok önemli iddiayı dile getiren Peker, 8. videosunu "(8.BÖLÜM) Fırtınalarla Büyüyen Fidanlar Rüzgarlarla Yıkılmazlar" başlığıyla paylaştı.

Sedat Peker, 8. videoda Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi: "Beni bulup getirmek gerçekleri değiştirecek mi Tayyip ağabey?"

Sedat Peker, Erdoğan'a yönelik olarak şu ifadeleri kullandı:

Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip abi; uluslararası bir komplo olduğunu, bunun merkezinde benim olduğumu isim vermeden anlattı. Devlet, bulup getirir. Orada bir sıkıntımız yok. Beni bulup getirmek gerçekleri değiştirecek mi Tayyip abi?

O zaman ben uluslararası ajansam, bundan sonraki videoyu da Tayyip abi, kardeş olarak oturup ben sizin karşınızda anlatacağım. Ne zaman tanıştık, ne zaman görüştük. Ne bir eksik ne bir fazla.

Silahı buraya koyacağız. İki tane müfettiş, yalan makinası. Yalan makinelerinin yüzde 1.5 yanılma payı var o yüzden mahkemelerde kullanılmıyor. Ben doğru söylesem yine ötse de ben kafama sıkacağım.

Madem ki ben ajanım, ajan olduk... Bir özür bekledim abi ya. Bütün olanları anlattık her şey ortada. Bütün bunları halk biliyor. Sana anlatmıyorlar bir sen bilmiyorsun. Çevreni sarmışlar, bir sen bilmiyorsun.

Ben vatan haini değilim bunu en iyi sen biliyorsun. Senin hiçbir gücün yokken ben vardım onların hiçbiri yoktu. Alkış beklemedim, ön planda olmadım elimden ne geliyorsa onu da yaptım. Bir dahaki videoda konuşacağız Tayyip abi. Beraber baş başa, abi kardeş. İnsanlar dinleyecek. Helalleşeceğiz abi.

İşte Peker'in 8. videoda yer alan iddiaları:

Süslü Süleyman'a tek ayak üstünde durma cezası vereceğim. Çünkü çok ayıp şeyler söylemeye başladı.

Çakma solculara, gazetecilere selam... Süleyman iç çamaşırından sonra çocuk pornosunu örnek vererek konuşmaya başladı. Tedavi görmesi lazım. Süleyman bana artık doktorum diyeceksin. Biz senle artık ahiretlik olduk. Seni cehenneme koysunlar. Diyeceğim beni yanına koyun. Bizim artık ayrılmamız mümkün değil.

40 yaşından küçük kardeşlerim sizin sorununuz var. TV'de gördüklerinize inanıyorsunuz. İnanmayın dedim. Bana da inanıyorsunuz. Olaylara şüpheyle bakın. Doğruyu yayalamış olursunuz. Ben sizinle akit yaptım. Söz namus

Çakma solcular, gazeteciler geçmişte bana küfür yazdınız. 'Ben muhalifleri bayrak direğine asacağım oluk oluk kanlarını akıtacağım' demedim. FETÖ'cüler dedim. Aynı yalanı defalarca tekrarlarsanız inandırırsınız.

Başka bir başbakanlık dönemdeki skandalı anlatacağım. O zaman da 'temiz toplum' diye bağırıyorlardı. Samimi söylüyorum. Bizim düşkün Abdulkadir bir yazı yazmış. 'Komplo' diye... Kameraya, tripota, zekaya yenileceksiniz.

KEŞKE TAYYİP ABİ O ZAMAN OLAYLARA MÜDAHALE EDİP ÇÖZSEYDİ

FETÖ'cülere, Pelikancılara, Derin Memet'e söyledim. 'Gelecek' dedim. Keşke bu kadar anlatım varken Tayyip Abi olaylara müdahale edip çözseydi...

Düşkün Abdulkadir CIA falan deyip duruyor. Onları geç yok öyle bir şey. Onlar da ne olduğunu anlamaya çalışıyor.

Filistin'e imgelerle destek vermeye çalıştım. Azerbaycan'da olay oldu. İHA'ları yolladık. Katar'da sorun oldu. Askeri birlik kurduk. Azerbaycan'da SOCAR var. Alt şirketleri var. Katar'da zaten başka yerler de paralar var. Filistin'de ne var. 'Hamaset'. Sonra 'Kardeşlerimizle beraberiz...' E oraya da yollasaydınız.

'Devlerimizin maddi sıkıntısı' var. Parayı biz toplayalım... İsrail'e giden malların kimin gemileri olduğu belli. 'Boykot edelim'

Buraya değinmek lazım. 'Aman devlet elden gidiyor, din elden gidiyor' 10 tane İHA yollayın. Parayı ben toplayacağım.

Böyle bir şey 15 Temmuz'da da oldu. İlk sokağa çıkanlardanım 'Rütbelileri vurun' dedi. 'Kim vurun dedi?' derseniz. Sedat Peker dedi dersiniz' dedi. Polis, asker herkes şok içinde. Konuşan siyasetçi, şarkıcı, kıl, tüy. Ben bu tür oyunların içinde olmayı kendime yediremedim. 'Gel konuşma yap...' Eşime dedim 'gitmiyoruz'...

SENİN HİÇBİR GÜCÜN YOKKEN BEN VARDIM. ELİMDEN NE GELİYORSA YAPTIM...

Uluslararası bir komplo olduğunu söyledi, bulup getireceğiz dedi. Devlet bulup getirir. Onda bir sıkıntı yok. Beni getirmek gerçekleri değiştirecek mi Tayyip Abi. Bundan sonraki videoyu ben kardeşiniz olarak karşınıza geçip anlatacağım. Ne zaman tanıştık. İki tane müfettiş, yalan makinası... Ben yalan söylüyorsam iki tane sıkacağım kafama

Bütün bunları halk biliyor. Bir sen bilmiyorsun abi. Asla saygısızlık içinde olmayacağım sana karşı. Ben vatan haini değilim. Senin hiçbir gücün yokken ben vardım. Onların hiçbiri yoktu. Alkış beklemedim. Elimden ne geliyorsa yaptım. Birdahi videoda karşılıklı oturalım, açık delillerle doğrulayacağım. Hellaşeceğiz abi.

Şey diyorlar 'Devleti yıpratmak için anlaşma bilmem ne...' Ben Kutlu Adalı cinayetinde kriminal bir yapı var dedim. Bir ucu Venezuela'da dedim. Doğruyu söyledim.

Karşı taraf çok çoğaldı. Aklımı tatilden geri çağırdım

KASETLERİ VAR HALİL'DE

Bir de uluslararı uyuşturucu trafiği diyorlar. Eski Başbakan'ın oğlu Binali Yıldırım... Haluk Balyalı'yı niye gidip almıyorsunuz? Herkesi gidip alıyorlar. Türkiye Devlet İşleri'nden aranıyor. Niye gidip almıyorsunuz? Yayınladı arkadaşlar. Orta Doğu'nun uyuşturucu patronu diye. Kasetleri var Halil'de...

SOYLU'NUN KATILDIĞI CANLI YAYIN

Süslü Süleyman'a geldik. Kısa geçeceğiz. Alevilik Şiilik konusuna değineceğim. Mahallede bir çocuk gelir. 'Kardeş hoşgeldin' dersin. Bakarsınız bun da bir kaypaklık var. Tam döveceksiniz, hemen bağırmaya başlar. 'Sen Ali'nin ablasını parmaklamadın mı? Küfür etmedin mi anasına? falan. Hop bir bakarsın bu aradan yürür. Bunlara kaşar denir. O televizyon kanalında görmedin mi? Tak aradan yürüdü gitti...

Sülü cezalısın. Seni tedavi de edeceğim. Bu saydı saydı saydı gitti. Adama demezler mi? Namus sahibiysen açıkla. Hani nerede ortakmışız? Nerede resim çektirmişiz? Devamlı görşüşmüşüz. O kadar emin söyledi ki ben bile düşündüm. Bi samimiyetliğimiz de yok. Zorladım çıkaramadım.

Ama orada Erhan Tuncer... Tak aradan yürüyecek ya kafaları karıştırıp... Bir tane de ablası DHKPC'liymiş ordan FETÖ'ye bağladı.

Ben desem ki 'Nurettin diye birini tanımıyorum' kimse kanıtlayamazdı. Ama tanıyorum" Komiser muaviniydi. Birgün çevirme yaparken tanıştık. Sırrı biliyormuş. Sülü dinle... 'Dedim bu aradaş niye içine kapanık' Arkadaşı anlattı. Ablasının toplantı yaptığını biliyormuş bu da akademide öğrenci bilgi veriyor ablasının toplantılarını. Çatışma çıkıyor Nurettin'in ablası ölüyor. 34 sene önce ölmüş. Bu adam deli. Mahallenin kaşarı tak tak tak anlattı kaçtı.

Benim DHKPC'nin korumasına mı ihtiyacım var? Bir de diyor ki 'Ajan'. Öyleyse benim dosyada niye koruma polislerinin ifadesi yok?

AYRINTILAR GELİYOR...

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 12:24
YORUM EKLE