Sedat Peker'den Demirören hakkında suç duyurusu

Sedat Peker, yayımladığı sosyal medya mesajında Yıldırım Demirören'in 750 milyon dolar kredi karşılığında teminat gösterdiği arsanın "çöp" olduğunu iddia etti

Sedat Peker'den Demirören hakkında suç duyurusu

CiddiGazete- Sedat Peker, Yıldırım Demirören'le ilgili paylaşımlarına bugün de devam etti.

Peker, ilginç iddialarının yanısıra, Ziraat Bankası'nın Demirören'in mallarına el koymasını da isteyerek, savcılara suç duyurusunda bulunduğunu belirtti.

İşte Sedat Peker'in son paylaşımları:

1-pambıkören, kemer country'deki arsayı Esat Edin’den önce 5 milyon dolar borçlandırıp, sonra hacız getirip 12 milyon dolara aldın, çöktün. 12 milyon dolarlık arsayı sadık soylu vasıtasıyla imar çıkartarak Ziraat Bankası’ndan aldığın 750 milyon dolara karşılık teminat olarak verdin

2- Mahkeme imarı iptal etti. Senin arsan artık çöp. Ziraat Bankası yönetimini uyarıyorum. pambıkören paralarını yurtdışına kaçırmadan tüm mallarına el koyun. Yoksa kanun önünde gelecekte sizler de mahkum olursunuz.

3- Bu iki tweeti hem suç duyurusu olarak hem de burada kalması için yazdım. Ziraat Bankası’ndan pambıkörenin kullandığı kredinin karşılığında artık hiçbir teminat yoktur (sen bittin pambıkören). Kemer countrydeki arazine artık pambık ekersin.

4- 50 milyon dolara getirttiğin o devasa uçağın var ya, birazcık namusun varsa o dahil tüm lükslerini Ziraat Bankası’na teslim edersin. Ziraat Bankası'ndan senin çaldığın para, gariban çiftçinin alın teriyle kazandığı paradır.

Köylü milletin efendisidir.

Mustafa Kemal Atatürk

YORUM EKLE