Sedat Peker'den Mehmet Ağar hakkında bir iddia daha

Sedat Peker, Mehmet Ağar'ın Yalıkavak'taki marinadaki akaryakıt istasyonunda mazot kaçakçılığı yaptığı iddia etti. Peker, marinanın yönetiminden istifa etmekle olmaz. Mak petrolü Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacaksın" dedi

Sedat Peker'den Mehmet Ağar hakkında bir iddia daha

CiddiGazete- Sedat Peker, eski İçişleri Bakanı ve AKP milletvekili Tolga Ağar'ın babası Mehmet Ağar'la ilgili iddialarına bugün de devam etti. Sedat Peker, Mehmet Ağar'ın Yalıkavak Marina'da akaryakıt kaçakçılığı yaptığını, il emniyet müdürünün de buna seyirci kaldığını iddia etti.

Hakkında organize suç örgütü liderliği iddiasıyla arama kararı çıkartılan Sedat Peker'in Mehmet Ağar'la ilgili son paylaşımları şöyle:

- derin mehmet, marinanın yönetiminden ayrılmakla bu işler olmaz. Senin ve oğlunun üstüne olan, Mübariz’den gasp ettiğin, marinanın içinde olan mak petrolü de Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacaksın. Yoksa o benzin istasyonunda yaptırdığın mazot kaçakçılığının dosyasını açacağım.

- Kıymetli dostlarım, dünyanın neresinde bir benzin istasyonunun beş bin tonluk gemilerin yanaşabileceği iki tane iskelesi olur? derin mehmet ve ekibi buradan mazot kaçakçılığı yapıyor, herkesin gözünün önünde. Muğla emniyet müdürü suat da seyrediyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 20:14
YORUM EKLE