Sedat Peker Perinçek'e saydırdı

Doğu Perinçek, Sedat Peker'in CİA ve Mossad'la bağlantılı olduğunu söyledi. Peker, "Ülkücü katili" dediği Perinçek'e seri tweetlerle saydırdı

Sedat Peker Perinçek'e saydırdı

CiddiGazete- Cumhur İttifakı destekçisi Doğu Perinçek, HaberTürk TV'de katıldığı programda Sedat Peker aleyhine değerlendirme yaptı; CİA ve Mossad'ın kontrolünde olduğunu söyledi.

Sedat Peker, önce Fatih Altaylı'nın programına katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun sözlerini teyit etti; ardından Doğu Perinçek'e saydırdı.

YİNE SADAT'I İŞARET ETTİ

Peker'in Davutoğlu ile ilgili paylaşımı şöyle: "Sayın Davutoğlu'nun söylediği çok doğru. Videoda da söylediğim gibi, benim üzerimden giden silahlar SADAT tarafından organize edildi. Genelkurmayın ve MİT'in bu organizasyonda bir dahilliği yoktur."

PEKER: ÜLKÜCÜ KATİLİ DOĞU PERİNÇEK

Sedat Peker daha sonra, kendisi için CIA ve Mossad'ın kontrolünde olduğunu söyleyen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek için tweet serisi yaptı.

Peker, Doğu Perinçek'in 12 Eylül'den önce ev ve iş yerlerinin adreslerini yayımlayarak şehadetlerine neden olduğu ülkücüleri hatırlatarak şu mesajları paylaştı:

- Sayın Doğu Perinçek, benim cia'nın mossad'ın elinde olduğum çok komik. Ancak sizin saplantılı Çin hayranlığınız bir gerçek. Ak partiye destek veriyorum diye beni eleştiren siz, şu an benim yerime geçtiniz. Siz destek veriyorsunuz. Bunu da cia veya mossad mı organize etti?

- Bu sürecin ilk başından beri sadece bir özür beklemiştim. Sadece bana hakaret edilip saygısızlık yapılması olayı buraya getirdi. Cia ile mossadın bununla ne ilgisi var. Siz deli misiniz?

- Beni kullanarak ülke güvenliği tehlikede diye bahane uydurmayın. Bu benim şahsi meselem. Anlattığım her şey de kriminal suç gruplarına ait. Devleti hiçbir zaman suçlamadım.

- Biz Başbuğ Alparslan Türkeş'ten öğrendiğimiz; ne amerika, ne rusya ne de çin, her şey Türklük için öğretisiyle büyüdük. Aydınlık'ta manşet yaparak şehit ettirdiğin ülkücüleri de anlatsana.

- Ülkücü katili Doğu Perinçek benim mossad'ın etkisinde olduğumu söylüyor. Son videomda ne söyledim? Neden Filistin’e 10 tane SİHA göndermiyoruz dedim. mossad’dan korkan bir adam bunu söyleyebilir mi? Bu yaşta torununu sev, siyaseti gençlere bırak.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 17:13
YORUM EKLE