Sedat Peker tweet yağdırdı

Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediğiyle ilgili iddiaları cevaplarken, Sedat Peker sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu

Sedat Peker tweet yağdırdı

CiddiGazete- Organize suç örgütü lideri Sedat Peker; Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği iddialarını canlı yayında cevaplarken sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Sedat Peker, "Bu ülke birçok yüzsüz ve yalancı gördü, ancak veyis ateş gibi bir yüzsüz ve yalancı görmedi. Sayın İsmail Saymaz konuşmayı dinledim diyor, böyle bir konuşma yok diyor" ifadelerini kullandı.

Peker, paylaşımında, "İçişleri Bakanı kendisine koruma polisi ve tahsisli araç vermiş mi? Eğer verdiyse bunu hangi sebeple verdi?" diye sordu.

Peker'in paylaşımları şöyle:

- Bu ülke birçok yüzsüz ve yalancı gördü, ancak veyis ateş gibi bir yüzsüz ve yalancı görmedi. Sayın İsmail Saymaz konuşmayı dinledim diyor, böyle bir konuşma yok diyor.

- İçişleri Bakanı kendisine koruma polisi ve tahsisli araç vermiş mi? Eğer verdiyse bunu hangi sebeple verdi?

- Anonsçu veyis süslü sülüyü yüce divandan kurtarmak için, 80 milyonun önünde rezil olmayı bile göze alıyor. Bu nasıl bir rezillik. süslü sülü, seni kimse kurtaramaz.

- Anonsçu veyisin açıklama yapmamasının sebebi süslü sülümanla bu işten nasıl çıkarız diye plan yapmak için zaman kazanmak içindi. Ama süslü sülümanı kurtaramayacak. Çünkü ayın 4'ünde, Sezgin Baran Korkmaz'la görüştü.

- Sayın İsmail Saymaz, Türkiye'de hangi savcı İçişleri Bakanı süleyman soyluyla ilgili adil bir karar verebilir? Adamı görevden bile alamıyorlar. süleyman soylunun gücü Ak Partinin gücünden daha fazladır.

- süslü süleyman İçişleri Bakanlığında Sezgin Baran Korkmaz’la ayın 4’ünde görüşmedi mi? Sonra ertesi günü Sezgin Baran yurtdışına çıkmadı mı? Ben senin sıkıntılarını çözeceğim, o sürede sen yurtdışına çık demedi mi?

- Anonsçu veysi, sen İçişleri Bakanı’nın anonsçusu değil miydin? O gün programı süslü sülüyü aklamak için düzenlemedin mi? Sayın İsmail Saymaz soru soracakken sen engellemedin mi?

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 15:13
YORUM EKLE