Sedat Peker: Verin mehteri!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda AKP yönetimine eleştirilerini sıralayarak, "Siz yine de verin mehteri" dedi

Sedat Peker: Verin mehteri!

CiddiGazete- Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu.

Attığı tweetlerle AKP yönetimini eleştirdiği görülen Peker, "Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker'in paylaşımları şöyle:

- Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrısın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken...

- Başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik. Cuma namazını Emevi Camiinde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı.

- Video yayınlayabildiğim zamanlarda her gün yeni doğalgazlar, altın madenleri bulunuyordu. Benim videolar durduktan sonra doğalgaz ve altın madenleri de yalan oldu. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri.

ZAMANLAMASI MANİDAR!

Paylaşımların, Sedat Peker'in halen kaldığı Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasında ilişkilerin düzeltilmesi amacıyla başlatılan temasların ardından gelmesi dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2021, 12:25
YORUM EKLE