Şehit babası Akşener'e ne dedi?

Tedavi gördüğü GATA'da şehit olan Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta'nın babası, cenaze törenine katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i görünce, "Çok mutlu olduk seni gördüğümüze" dedi

Şehit babası Akşener'e ne dedi?

Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta, Hakkari’deki üs bölgesinde, Irak’ın kuzeyinden teröristlerce yapılan saldırısı sonrası ağır yaralanmış, GATA’da tedavi altına alınmıştı. Hayta, yoğun bakım ünitesinde bir aydır verdiği yaşam mücadelesini kaybederek şehit oldu. Şehidin Adapazarı İlçesi Kurtuluş Mahallesi'ndeki baba evine Türk Bayrakları asıldı.

Şehit Hayta için Serdivan İlçesi'ndeki Sapak Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazına Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener başta olmak üzere; Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, şehidin baba ve annesine başsağlığı diledi. Bu esnada şehidin babası Muharrem Hayta, cenazeye katılan Akşener’i görünce, “Çok mutlu olduk seni gördüğümüze” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 16:22
YORUM EKLE