Şehitler musallada, yandaşın aklı BELPLAS'ta!

Türkiye bugün Düzce'deki sel felaketinde hayatını yitiren vatandaşlara ve TSK'dan gelen şehit haberlerine ağlarken, yandaş basın, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde yaşanan sıradan istifayı gündeme taşıdı

Şehitler musallada, yandaşın aklı BELPLAS'ta!

CİDDİGAZETE

Türkiye, Düzce'de yaşanan sel felaketindeki can kayıplarına ağlarken, Bitlis ve Irak'ın kuzeyinden gelen şehit haberleriyle sarsıldı.

Biri binbaşı iki askerimizin PKK terör örgütü tarafından şehit edilmesi ülkeye hüzün yaşatırken, yandaş medya, yürek yakan haberleri küçük puntolarla görüp kamuoyundan gizlemeye çalıştı.

Türkiye şehitlerine ağlarken, iktidar tetikçisi medya, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yan kuruluşu olan BELPLAS'ta yaşanan sıradan istifa haberini manşetlere taşıdı.

SIRADAN BİR İSTİFA HABERİ...

AKP dönemindeki gibi yolsuzluk ve usülsüzlüklerden uzak, sadece yönetim anlayışından kaynaklanan hassasiyetin ortaya çıkmasıyla, BELPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Köylüoğlu'nun görevinden ayrılacağı iddia edildi.

Bu iddiayı şehit acısının önüne geçiren yandaş medya, askerlerimizin naaşı henüz musalla taşındayken, istifa haberini günün en önemli gündem maddesi gibi sunmaya ve Ankara'daki mağlubiyet için teselli bulmaya çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 01:50
YORUM EKLE