Silahımı çekmesem ölmüştüm

Beş kişinin saldırısına uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Silahımı çekmesem, ateş etmesem ölmüştüm" dedi

Silahımı çekmesem ölmüştüm

CiddiGazete- Cuma namazına giderken beş kişinin saldırısına uğrayan uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'dan ilk açıklama:

Bahçeli'ye sorular sormuştum; MHP yandaşları bana hakaretlerde bulundular.

Bahçeli istediğini söyleyecek. Biz sorular sorduğumuz zaman bize sopalarla silahlarla saldıracaklar.

Bu bir hukuk reformu...

Doğru hukuk reformu yapacaklar. Ben buradan bunlara oy verenlere sesleniyorum. Dikişler var, elim kırık. Bunlarla boğuşmaktan. Boğuşmamış olsam, biz silahımızı çekmesek ateş etmesek belki de ölmüştüm.

Susmayacağım, korkmayacağım. Gençleri de kimse kullanmasın, gençler kullandırtmayın kendinizi. Ben soru sordum "17-25 Aralık Bahçeli için ne ifade ediyor" dedim.

FARKLI ŞEYLER DE SÖYLEYECEĞİM

Selçuk Özdağ susmaz, Selçuk Özdağ ancak öldürürlerse susar. Aziz millete sesleniyorum, bunların hukuk reformu bu. Kendilerini eleştirenleri susturmanın yolu silah, sopa, hakaret, küfür... Bunları yapıyorlar. Ben 3 dönem milletvekilliği yaptım. Ben 5 sene ülkü ocaklarında çalıştım, 7 sene idamla yargılandım, Muhsin Yazıcıoğlu'nun yardımcılığını yaptım. Bu saldırı demokrasi ayıbıdır. Türkiye'yi zorbalar ülkesi yapmayacağız. Burası orman kanunlarının geçerli olduğu bir ülke olmayacak. Sayın cumhurbaşkanı bu failleri bulun. Ben hayatım boyunca hiçbir zaman korkmadım. Kenan Evren'den de korkmadım. Konuşmaya da devam edeceğim. Farklı şeyler de söyleyeceğim.

Arabaya biniyordum bana arkadan saldırdılar. Onlarla boğuşmaya, yumruklaşmaya başladım. Bana hiçbir şey söylemediler. İki kişi bana silah doğrultmuştu. Şoförüme de silah doğrultmuştu. Şoförüm silahla ateş etmeye başlayınca korktular ve çekildiler.

Milletimi uyandırmak istiyorum, uyarmak istiyorum. Aziz milletim uyanın."

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 12:05
YORUM EKLE