Soylu'dan Dr. Bahçeli'ye teşekkür

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, coronavirüs tedavisinin evde devam edeceğini belirten bir paylaşım yaparak, Cumhur İttifakı ortağı Dr. Devlet Bahçeli'ye de teşekkür etti

Soylu'dan Dr. Bahçeli'ye teşekkür

CiddiGazete- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Coronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılan Soylu, tedavisinin evde devam edeceğini, eşi ve kızının covid-19 testlerinin negatife döndüğünü duyurdu.

İşte Soylu'nun yaptığı açıklama:

"Bir müddettir hastane ortamında süren tedavimiz, doktorlarımızın da uygun görmesi ile bir kaç günlük dinlenme koşulu ile evde devam edecek.

Eşim ve kızım ise negatife döndü.

Bu süreçte ihtimamını esirgemeyen hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza her gün arayarak moralini, duasını aldığımız Sayın Cumhurbaşkanımıza ve hassasiyetine minnettar olduğum Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye ve elbette ki Sayın Sağlık Bakanımıza ve Ankara Şehir Hastanesi ekibine, her mecra ile arayan, soran, dua eden, iyi dileklerini ileten herkese ve duasına muhtaç olduğumuz milletimize şükranlarımı arz ediyorum.

Bu vesile ile tüm hastalara acil şifa diliyor, salgın ile mücadelede kurallara uyarak tedbir ve temkinli olunmasını istirham ediyorum.

Allah duasız bırakmasın."

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 19:07
YORUM EKLE