Soylu o berbere ilk defa gitmiş!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Ben tıraşımı Yunanistan’da olmam Türkiye’de, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde, Kahtalı Mahmut Usta’da olurum" demişti. Soylu'nun saçını kesen berber Mahmut Usta, "İlk kez geldi, tesadüfen girdi, o gün tanıştık" dedi

Soylu o berbere ilk defa gitmiş!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ile birlikte Sultangazi'yi ziyaret etti. Soylu, Tutdere ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun saçını kesen Kahtalı Mahmut Usta'nın dükkanında çay içti.

Soylu'nun, "Ben tıraşımı Yunanistan’da olmam. Türkiye’de, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde, Kahtalı Mahmut Usta’da olurum" dediği Mahmut Usta, bakanın ziyareti ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Usta, Soylu'nun dükkanına tesadüfen ilk kez geldiğini belirtti.

Özel, Twitter hesabından paylaştığı mesajında, "Süleyman Soylu'nun yalanda nasıl usta olduğunu bildiğim için, vekilimiz @avtutdere ile sürekli tıraş olduğunu söylediği Sultangazi'deki Mahmut Usta'ya geldim. Kaç yıldır ne kadar sıklıkla geldiğini sordum. Cevap şaşırtmadı: "İlk kez geldi, tesadüfen girdi, o gün tanıştık" yazdı.

Özel'in Mahmut usta ile ilgili görüşmesinden attığı tweet şöyle:

BU DA SÜLEYMAN SOYLU'NUN 9 HAZİRAN'DA ATTIĞI TWEET:

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 16:20
YORUM EKLE