Soylu ve Akar'dan flaş ziyaret

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Sırada Bahçeli ve Akşener var...

Soylu ve Akar'dan flaş ziyaret

CiddiGazete- TBMM Genel Kurulu'nda bugün Gara operasyonuyla ilgili genel görüşme yapılacak. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gündem dışı söz alarak bilgilendirme yapacak. Akar ve Soylu’nun bugün saat 12.00’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nu, 13.00’te Devlet Bahçeli‘yi, saat 13.30’da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘i ziyaret ederek, GARA operasyonuyla ilgili bir bilgilendirme yapacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bölücü teröristlerin Gara’da 13 Türk vatandaşını katletmesiyle ilgili olarak dün şunları söylemişti: İşin gerçeği nedir bunları anlatacağız. Bunları arkadaşlarımız anlatacaklar. İşin içinde olan bizzat Savunma Bakanım, Genelkurmay Başkanım, İçişleri Bakanım anlatacaklar ki hakikat ortaya çıkacak.

İLK ZİYARET KILIÇDAROĞLU'NA

Soylu ve Akar, bugün saat 12.00'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nu ziyaret etti.

İki bakan, 13.00'te Devlet Bahçeli'yi, saat 13.30'da ise İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret edecek. Görüşmelerin konusunun GARA operasyonuyla ilgili bir bilgilendirme olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 10:22
YORUM EKLE