Takvim'den Akşener'e hakaret

Yandaş Takvim Gazetesi, "market" haberini eleştiren Meral Akşener'i hedef aldı. Gazete, "Meral Hanım bu manşet size özel. Anlayamazsanız bu kutuya bakın" manşetiyle çıktı

Takvim'den Akşener'e hakaret

CiddiGazete- Takvim Gazetesi, markette "fazla harcama yapmamaları" konusunda vatandaşlara verdiği "ipuçları"nı eleştiren İyi Parti Meral Akşener'i hedef alırken, "Meral Hanım bu manşet size özel. Anlayamazsanız bu kutuya bakın" diyerek, "Beyne iyi gelen besinler" haberine işaret etti.

"Bu haberi okumadan markete girmeyin, çıkarken üzülmeyin" başlıklı haberleri nedeniyle tepki toplayan Takvim gazetesi, partisinin grup toplantısıyla konuyla alakalı "Hiç mi utanmıyorsunuz. Bu rezaleti gördün mü Sayın Erdoğan? Ceplerine para koyup, medya satın aldırdığın bu vicdansızlar, milletimin acı gerçeğiyle alay ediyor, alay" diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e hakaret etti. Kelimeleri hecelerine ayrılmış şekilde veren gazetede, Akşener'in gözlüklü bir fotoğrafı paylaşılarak, "Meral Hanım, bu manşet size özel, iyi okuyun. Anlayamazsanız, bu kutuya bakın" yazıldı ve "Beyne iyi gelen besinler" haberine işaret edildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 12:06
YORUM EKLE