banner575

Tetikçi, çocuk pornosundan hakim karşısında

Mansur Yavaş'a attığı iftirayla gündeme gelen yandaş kanalların gözdesi Necmettin Kesgin, bilgisayarından çıkan "çocuk istismarı" içeren videolar nedeniyle yarın hakim karşısına çıkacak

CİDDİGAZETE/özel

İktidara yakın medyada, Mansur Yavaş hakkındaki iddialarla gündeme gelen Necmettin Kesgin, "çocuk istismarına yönelik belge bulundurma" suçuyla hâkim karşısına çıkacak.

Yarın (19 Mart Salı) Ankara 22’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek davanın ilk duruşmasına milletvekillerinin de katılması bekleniyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın çocuk istismarına yönelik belge bulundurulmasına yönelik bu davaya müdahil olup olmayacağı hakkında ise açıklama yapılmadı.

ÖZHASEKİ VE ÇELİK NECMETTİN KESGİN'İ YALNIZ BIRAKMASIN!

Necmettin Kesgin ile ilgili olarak, haber kanallarında uzun süreli açıklamalarda bulunan AKP Sözcüsü Ömer Çelik ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’nin davayı katılıp katılmayacağı da açıklanmadı.

BİLGİSAYARINDAN ÇOCUK İSTİSMARI VİDEOLARI ÇIKTI

Kesgin hakkında çocuk istismarı suçlamasıyla hazırlanan iddianamede, bilgisayarında bu suçlamayla ilgili 153 fotoğraf ve 17 videoya ulaşıldığı belirtilmişti. Kesgin'in 6,5 yıllık cezası olduğu ve kararın onanması durumunda cezaevine girebileceği belirtildi.

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 03:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER