Torun'un oğlundan MHP videosu!

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’un oğlu Ali Hikmet Torun'un sosyal medyada MHP ve Devlet Bahçeli ile ilgili yayınlanan görüntüleri olay oldu

CiddiGazete- CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un oğlu Ali Hikmet Torun’un sosyal medyada paylaşılan videosu gündem oldu.

"ORDU MHP MİLLETVEKİLİ ADAYIYIM"

CHP üyesi olan Ali Hikmet Torun, görüntülerde "Bozkurt" işareti yaparak, türkücü Mustafa Yıldızdoğan’ın "Ölürüm Türkiyem" şarkısına eşlik edip, "Devlet Bahçeli ağamızdır ağamız. Yol kesmez, baş keseriz baş. Ordu, 2023 MHP 1. sıra milletvekili adayı Ali Hikmet Torun. Baş koymuşum Türkiyemin yoluna” diye konuşuyor.

SEYİT TORUN OĞLUNDAN ÖZÜR DİLEDİ

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından Seyit Torun, oğluyla ilgili açıklama yaparak, “Gençlerin yıllar önce keyifli anlarında birbirleriyle şakalaştıkları bir videoyu siyasete alet edenlere, bir baba olarak ne demeliyim? Partimizin üyesi olan ve tüm çevresince sıkı CHP’li bilinen oğlumdan özür diliyorum” dedi.

CEMAL ENGİNYURT’TAN TORUN'A DESTEK

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da sosyal medyadan yaptığı açıklamayla CHP’li Torun’a destek verdi. Enginyurt açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

- Siyaset yapan biziz. Bizi evlatlarımız üzerinden vurmaya kalkmayın, ayıp oluyor.

- Adı üstünde evlat! Hata da, yanlış da yapsa evlat. Fikrinizi yazın, kuyumuzu kazacaksanız kazın. Evladı bu işe bulaştırmayın.

- Hele aynı partili olup da evlat görüntülerini muhaliflere vermek namertliktir.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2020, 11:07
YORUM EKLE