banner445

Türkeş'in doktoru sahaya indi

MHP'nin kurucu genel başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş'in doktoru Selim Kaptanoğlu, Yenimahalle'den belediye meclis üyesi oldu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ı desteklediğini açıkladı

Türkeş'in doktoru sahaya indi

CİDDİGAZETE

Ülkücü hareketin önemli isimlerinden Dr. Selim Kaptanoğlu, yeniden siyasete soyundu. MHP'de önemli görevler üstlendikten sonra Devlet Bahçeli'yle yaşadığı görüş ayrılığı nedeniyle bir süre dinlenmeye çekilen Başbuğ Alparslan Türkeş'in Mamak Askeri Cezaevi'nde tutuklu kaldığı süreçteki doktoru Kaptanoğlu, 31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Ankara Yenimahalle'den belediye meclis üyesi oldu.

Ankara'daki ülkücülerin adayı Mansur Yavaş'ı desteklediğini duyuran ve meclis üyesi olduğunu açıklayan Dr. Kaptanoğlu, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı:

"Ülkücülüğüne yürekten kefil olduğum Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile birlikte ülkücüler olarak Ankara’yı yönetmeye talibiz. Dava arkadaşlarımın da teveccühüyle Ankara Yenimahalle’den büyükşehir belediye meclis üyesi adayıyım. Çıktığımız bu yolda Allah yardımcımız olsun, bizleri utandırmasın."

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 17:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 7 ay Önce

Çıktığınız yolda Allah muvaffakiyetler nasip etsin.her ülkücünün yapması gereken yerde olmuşsun. Başarılar dilerin

SIRADAKİ HABER

banner95

banner84