Ülkücü vekile en kral hediye!

TBMM'deki özel oturuma katıldıktan sonra memleketine dönen Denizli Milletvekili Yasin Öztürk'e yol üzerindeki bölge trafik istasyonunda semaverde çay ve şiir kitabı hediye edildi

CiddiGazete
Ülkücü vekile en kral hediye!

CiddiGazete- Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 100. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yapılan özel oturuma katılan milletvekilleri, memleketlerine döndü.

Meclis'in tatil olması nedeniyle seçim bölgesine giden isimlerden İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, kent girişindeki Çardak Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği'ne uğradı. Nöbetçi polislerle sohbet eden Öztürk'e emniyet görevlileri semaverde yaptıkları çaydan ikram etti; aynı zamanda şair olan trafik polisi Ezgar Ergün tarafından şiir kitapları hediye edildi.

Ülkücü kimliğiyle tanınan Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, polislerin jestini sosyal medya hesabından paylaşarak, "Ankara yol dönüşü Çardak Bölge Trafik’te nöbetçi emniyet mensubu arkadaşlarımızın semaverde çayı nasip oldu. Polis memuru Ezgar Ergün abimiz 'Duygu Seli' ve 'Vurgun' isimli şiir kitaplarını hediye etti. Güzel vatanımızın görevde ve nöbette olan tüm emniyet mensuplarına kolay gelsin" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 19:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ezgar Ergün
Ezgar Ergün - 13 ay Önce

Sağolsun sayın vekilimiz Sayın Yasin Öztürk onura etti bizi...