Ülkücüler ile AKP'lilerin farkı!

Erdoğan'a "Çocuklarımın ömründen alsın size versin" diyen AKP'li kadın yöneticiye Ülkücüler, Başbuğ Alparslan Türkeş'in zihniyet farkını ortaya koyan sözleriyle cevap verdi

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında, AKP Belediye Meclis üyesi Meryem Demir’in, “Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin” sözleri üzerine ülkücüler Alparslan Türkeş’in konuşmasını paylaştı.

Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla video konferans gerçekleştirdi. Çorum AKP Kadın Kolları Başkanı ve AKP Belediye Meclis üyesi Meryem Demir, Cumhurbaşkanı ile yaptığı konuşmada, Erdoğan’a hitaben, “Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” dedi.

Erdoğan “Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmek nasip etsin” diye cevap verirken, AKP’li Demir’in gündem olan sözlerine çok sayıda tepki gelirken, Ülkücüler de MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş’in konuşmasıyla cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 21:59
YORUM EKLE