banner445

Ümit Özdağ: 31 Mart'a kadar yokum

İYİ Parti İstanbul Milletvekili, genel başkan Meral Akşener'e de bildirdiği şok kararını Ciddigazete'ye açıkladı

Ümit Özdağ: 31 Mart'a kadar yokum

CİDDİGAZETE/özel

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, şoke eden bir karara imza attı. Bazı yayın organlarında çıkan "Odasını boşalttı" yönündeki haberlerin doğru olmadığını belirten Özdağ, "Böyle bir şey yok" dedi.

Genel merkezdeki odasını boşaltmadığını ancak 31 Mart tarihine kadar İYİ Parti'yle ilgili programlara ara verdiğini belirten Prof. Dr. Ümit Özdağ, "Bu kararımı genel başkanımıza da bildirdim" dedi.

İstanbul milletvekili Özdağ, 31 Mart'ta yapılacak mahalli seçimler bitene kadar İYİ Parti'yle ilgili hiç bir programda yer almayacak.

Özdağ, 24 Haziran seçimlerinde CHP ile yapılan ittifaka karşı çıkmış, doğru bulmadığını beyan etmişti. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ'ın, 31 Mart mahalli idareler seçimleri için de CHP ile yapılan "işbirliği"ne karşı olduğu biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 00:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 9 ay Önce

kararından dolayı hocamıza saygı duyalım... ama benim kanaatim o değil! Muhalefet, bu gidişata karşı mutlaka işbirliği yapmak zorundadır! Bu bilinç ile, eğer varsa, hâlâ sağ-sol zemininde duranlar, ciddiyeti anlamamışlardır! Kuvvâ ruhu şart !.. İYİ Parti hakkında da şunu demeliyim : İYİ Parti bugün MHPnin ikizi konumundadır, sistemi kabullenmekle, bırakın halk kitlelerini kendisine çekebilmeyi; marjinalleşme yolunda hızlanmaktadır! Böyle bir parti, siyasi tarihteki hep küçük kalmış partilerin kaderine ortak olmaktan öteye geçemez!! Şimdi soruyorum: Ülkede bugün siyaset içinde olan çok sayıda vatansever zevat neden İYİ Parti'yi tercih etmemektedir?!

SIRADAKİ HABER

banner457

banner84