Ümit Özdağ'dan Akşener'e jet cevap

HaberTürk TV'deki TekeTek programında açıklamalar yapan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ anında cevap verdi!

Ümit Özdağ'dan Akşener'e jet cevap

CiddiGazete- İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Meral Akşener HaberTürk'teki TekeTek programında konuşurken sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ümit Özdağ, Twitter'dan verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı:

Sayın Akşener,

Şu ana kadar 4 tane gerçek olmayan açıklama yaptınız.

1) Ben size Buğra Kavuncu ile ilgili bilgilerim hususunda herhangi bir kurum adı vermedim. Bahsettiğiniz kurumlarla irtibat kurduğunuzu söyleyen sizsiniz.

2) Siz bana "Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı"nı önerdiniz, ben divana girme teklifinizi reddettim. Uygun görürseniz grup başkanlığını tercih ederim dedim.

3) Benden randevu istemedi, ben sadece üstü çizilen vekillerle görüştüm demişsiniz. Sayın İsmail Koncuk ile listede ismi olmadığı halde kendisini davet ederek görüştünüz.

4) Ben AKP ile İYİ Parti anayasa çalışması yapıyor demedim. Uğur Poyraz'ın Ankara'da, değişik mahfillerde birlikte anayasa yapıyoruz diye konuştuğunu söyledim ve size de doğru mu diye sordum. Arzu ederseniz bu konuşmanın şahidi olan saygın siyasetçinin de numarasını size yollarım.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 15:49
YORUM EKLE