Ümit Özdağ'dan Akşenerli paylaşım

İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Meral Akşener'in kendisiyle ilgili sözlerini referans göstererek, "Biraz sakin olun" dedi

Ümit Özdağ'dan Akşenerli paylaşım

CiddiGazete- Yaptığı açıklamalarla siyaset gündemini belirleyen İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Meral Akşener'in kendisi için yaptığı sosyal medya notunu paylaşarak, "Biraz sakin olun" dedi.

MİT TIR’ları davasıyla kamuoyunun gündemine geldiği dönemde Özdağ için, "İYİ Parti İstanbul Milletvekilimiz Sayın Ümit Özdağ’ın Cumhuriyetimize, devletimize olan hassasiyeti; Türk milletine duyduğu sevgi ve saygı öyledir ki, zekatını değil, fitresini verse, bu iktidardaki arkadaşların hepsine yeter" dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in geçmiş dönemde kendisi için yaptığı paylaşımı alıntılayan Ümit Özdağ şöyle dedi:

Milli güvenlik, terör ve dış politika meselelerinde araştırma yapmadan konuşmam. Türk milliyetçiliği siyasi tarihi sadece okumadım yaşadım. Kimin kim ile bağlantısı olduğunu ve hedefini saatlerce rahmetli Türkeş ve Özdağ'dan dinledim, Bence biraz sakin olun. Bekleyelim görelim.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 22:27
YORUM EKLE