Ümit Özdağ: Karşı çıktığım tek isim Buğra Kavuncu

İyi Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ, Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te sunduğu Tarafsız Bölge'ye konuk oldu. Ümit Özdağ, İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'yla ilgili çarpıcı açıklamalarına devam etti

Ümit Özdağ: Karşı çıktığım tek isim Buğra Kavuncu

CiddiGazete- İyi Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ, Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te sunduğu Tarafsız Bölge'ye konuk oldu. Ümit Özdağ, çarpıcı açıklamalarla İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'yu bombaladı.

Buğra Kavuncu'nun FETÖ ile bağlantılı olduğu iddiasını sürdüren Özdağ, "Sayın Akşener'e bu arkadaş FETÖ iltisaklıdır diye karşı çıktığım tek isim oldu. O da Buğra Kavuncu" dedi.

Ümit Özdağ'ın Buğra Kavuncu ile ilgili sözleri şöyle:

"Ben Buğra Kavuncu ile ilgili itirazlarını parti kurulmadan önce dile getirdim.

Buğra'nın çocukluğunu gençliğini bilen tek kişi benim partide.

İngilizce, Kazakça, Özbekçe ve Almanca biliyor. Normal şartlarda böyle bir adaya karşı çıkmazsınız ama ben bir tek sayın Akşener'e bu arkadaş FETÖ iltisaklıdır diye karşı çıktığım tek isim oldu. O da Buğra Kavuncu."

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 18:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
İrfan Sarıca
İrfan Sarıca - 6 ay Önce

Bu işte hala büyük bit yeniği var.çünku FETOŞ örgütü Türkiye ye yönelik Siyonistlerin kurdugu illegal örgütlerin tümü ile bağlantılı, Fetöş Müslüman görünümlü bir ajan ve ağı çok güçlü, ABD, İSRAİL İngiltere Fransa ve Alman Vakıflarının ajanları ile ortak çalışıyor.Hala Türkiye'de kökü kazınmış değil.Hala Türkiye Cumhuriyeti için ciddi tehlike devam ediyor. Tek endişeleri Vatan Millet sevdalıları .Türkiye üzerine ağlarını sağlam kurmuşlar. Tahmin edemediğiniz yetkili insanlar hala aktif görevlerde. Karda yürüyüp izlerini belli etmiyorlar. Durum Cidde ağları çok kuvvetli.İstedikleri kişiyitasfiyeettirbiliyorlar. Dikkat Dikkat