Ümit Özdağ yeni parti mi kuracak?

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, Ümit Özdağ'ın parti kuracağının kesinleştiğini duyurdu. Ciddigazete.com'a açıklama yapan Özdağ ise parti kuracağını ilk kez Bülent Aydemir'den duyduğunu söyledi

Ümit Özdağ yeni parti mi kuracak?

CiddiGazete- MHP'den ayrıldıktan sonra Meral Akşener ile birlikte İyi Parti'yi kuran İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, partisinin içerisine FETÖ'cülerin sızmaya başladığını söyledikten sonra ihraç edildi.

Kurucusu olduğu partiden ihraç edilen Ümit Özdağ, geri dönüş için hukuki mücadele vereceğini söyledi.

Ümit Özdağ'ın son günlerde hakkında çıkan başlıca iddia ise parti kuracağı yönünde oldu.

PARTİ Mİ KURUYOR?

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, Ümit Özdağ'ın kararını değiştirdiğini ve parti kuracağını söyledi.

Habertürk'te ekrana gelen Para Gündem programında konuşan Bülent Aydemir, "Siyasette de önemli gelişmeler oluyor. Ümit Özdağ bir parti kuracak. Kesinleştiğini söyleyelim... Son dakikada bir değişiklik olmazsa, iki milletvekili olacak. Bir parti kuracağına dair bilgiler var" ifadelerini kullandı.

ÖZDAĞ CİDDİGAZETE.COM'A KONUŞTU

İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, Bülent Aydemir'in iddiası üzerine ciddigazete.com'a yaptığı açıklamada, "İyi Parti'yle hukuki bir süreç yaşıyorum. Partiye dönmek için yasal hakkımı kullanma aşamasında yeni parti kuracağım haberini TV ekranlarından öğrendim! Sayın Aydemir'in duyumları doğru değil. Benim açımdan gündeme dahi gelmemiş bir konu. Kurduğum bir parti var zaten" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2020, 23:44
YORUM EKLE