Usta'nın yerine Bülbül geldi

MHP'nin yeni grup başkanvekili Muhammet Levent Bülbül Oldu. Erhan Usta'dan boşalan grup başkanvekilliği görevine Muhammet Levent Bülbül getirildi

Usta'nın yerine Bülbül geldi

Levent Bülbül, görevden alınan MHP TBMM Grup Başkanvekili Erhan Usta'nın yerine görevlendirildi. Yeni görevlendirme sonrası MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, ya da tam adıyla Muhammed Levent Bülbül ismi en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Peki; Muhammed Levent Bülbül kimdir? İşte cevabı:

LEVENT BÜLBÜL KİMDİR?

Muhammed Levent Bülbül MHP Sakarya Milletvekilidir... Bülbül, 1980 Hendek doğumlu. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2001 yılında mezun oldu ve Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Özel Hukuk Ana Bilim Dalı İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilim Dalında yüksek lisans yaptı.

2002'den bu yana Sakarya Barosu'na bağlı olarak serbest avukatlık yaptı. Beş yılı aşkın süredir MHP İl Başkanlığı görevini yürütmekte iken, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti. Evli ve 1 çocuk babası olan Levent Bülbül, iyi derecede İngilizce biliyor.

Levent Bülbül, görevden alınan MHP Meclis Grup Başkanvekili Erhan Usta'nın yerine görevlendirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 19:11
YORUM EKLE