Vali umre istedi, başkan yemek

Rize Valisi Kemal Çeber, yerel bir televizyona konuk olan AKP İl Başkanı İshak Alim’den umre seyahati hediyesi istedi. Alim de Çeber’in yemek sözünü hatırlattı

Vali umre istedi, başkan yemek

CiddiGazete- AKP Rize İl Başkanı İshak Alim, kentte yayın yapan yerel bir televizyona konuk oldu. Alim, çay toplamak için Rize’ye kent dışından gelenler, Rize’ye yapılan yatırımlar ve son dönemde partiden ayrılanlar gibi konularda görüşlerini paylaştı.

Canlı yayınlanan programın sonlarına doğru ise yapımcı Hasan Yavuz Bakır kendisine Rize Valisi Kemal Çeber’den gelen ve izleyenleri şaşırtan bir mesajı okudu.

Bakır, “Sayın valimizin bir mesajını okuyarak kapatmak istiyorum. ‘Sayın başkanımızdan artık pandemi bittikten sonra bir hediye bekliyorum. Mesela bir umre seyahati olabilir. Rizeliler de şahit olsun diye bu ortamda konuşmak istedim’ diyor” ifadelerini kullandı.

AKP İl Başkanı İshak Alim ise bu isteğe, “Tamam, olabilir, çok güzel. Sayın valimizin de, Rize’deki bütün siyasi parti il başkanlarını ağırlama sözü vardı. Onu da hatırlatalım” diye cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2020, 22:39
YORUM EKLE