Yeni moda: Öğrenci evi ve menemen

AKP'li milletvekilleri, öğrenci evlerinde menemen yaparken çektirdikleri fotoğrafları peş peşe yayımlayarak yeni bir akım başlattılar!

Yeni moda: Öğrenci evi ve menemen

CiddiGazete- Kilosu 40 TL'ye dayanan domates ve tanesi ortalama 3 TL'ye satılan yumurta, siyasetin yeni malzemesi oldu.

Ağrı'da AKP'li gençlerin sazlı-sözlü sahur programından sonra imaj düzeltme telaşına düşen AKP'li isimler, öğrenci evlerine akın ettiler.

Domatese yumurta karıştırırken fotoğraf çektiren AKP milletvekilleri, adeta birbirleriyle yarışmaya başladılar.

Mahir Ünal'ın, "Buna sucuk da koymuşlar" sözüyle zirve yapan "menemen" modasına diğer milletvekilleri de uydu.

AKP Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, "Sahur vakti... Gözlerinin içi ışıl ışıl, geleceğe dair umudumuz öğrencilerimiz ile birlikteyiz. Öğrencilerle sahur bir başka güzel" diyerek, menemen yaptığı anın fotoğraflarını paylaştı.

AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş da "öğrenci evinde menemen" modasına şu ifadelerle katkı yaptı: "Sahurda üniversiteli kardeşlerimizin sofrasına misafir olduk. Ellerinize sağlık gençler, teşekkür ediyorum." Savaş da diğer partililer gibi menemen yaparken çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

AKP Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın da sahurda adresi öğrenci evi; tercihi memenli fotoğraf oldu. Çalışkan Twitter paylaşımında, "Menemende iddialıyımdır. Öğrenci evinde kardeşlerimle sahur yaptık" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2022, 22:33
YORUM EKLE