Zafer Partisi İstanbul İl Başkanlığı'ndan çağrı

Süleyman Soylu'nun Ümit Özdağ'a ağır hakaretlerinden sonra siyaset gündemi hareketlendi. Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Hakan Akşit, ilçe teşkilatlarına yarın için çağrıda bulundu

Zafer Partisi İstanbul İl Başkanlığı'ndan çağrı

CiddiGazete- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a canlı yayında ağır hakaretler etmesi üzerine, Ankara'da sert rüzgarlar esmeye başladı.

Ümit Özdağ da yaptığı açıklamada Süleyman Soylu'ya seslenerek, "Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı yansıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı'nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. 
Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle! Seni yarın içişleri Bakanlığı'nın önünde bulacağım oğlum! O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros'un çocuğu. Saat 11.00'de. Erkeksen orada bekle" dedi.

İSTANBUL TEŞKİLATI HAREKETE GEÇTİ

Karşılıklı sert ifadelerin ardından, Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Hakan Akşit, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

İstanbul İl Teşkilatı olarak tüm ilçelerimizle Sayın Genel Başkanımızın yanında olmak için yarın saat 09.00'da Zafer Partisi Genel Merkezi'nde olacağız."

YORUM EKLE