CiddiGazete- Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kentte sosyal yaşam alanının olmadığı yönündeki eleştirilere cevap vererek "Ne istiyorlarsa, söyleyin onu da yapalım. Ama kusura bakmasınlar, meyhane açamam, pavyon da açamam" dedi.

"KARABÜK'TE 4 TANE PAVYON VARDI"

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kanyon Park Düğün Salonu'nun açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Karabük'te hemen hemen hiçbir eksik bırakmadık. Şimdi birileri diyor ki, 'Karabük'te yaşam alemi yok.' Sen ne yaşam alemi istiyorsun? Benim çocukluğumda, yaşam alemi istiyorsan; Karabük'te dört tane pavyon vardı. Şimdi yok. Bunlara mı özeniyorsunuz?

İşte Kutlu Parti Kurucular Kurulu İşte Kutlu Parti Kurucular Kurulu

Çay-kahve içilecek yer, restoran derseniz; her yerde var. 100. Yıl Mahallemizin İstanbul'dan farklı bir tarafı yok ki... 100. Yıl Mahallesi, Karabük'ün dışında mı? Karabük'ün içi de öyle. Kapalı caddemiz var, yaşam alanlarımız, iki tane alışveriş merkezimiz var. Daha ne istiyorsunuz? Sizin ne istediğinizi ben bilmiyorum. Söyleyin onu da yapalım. Ne istiyorlarsa, söyleyin onu da yapalım. Ama kusura bakmasınlar, meyhane açamam, pavyon da açamam. Ama bunun dışında vatandaşımız ne isterse vermek, sunmak mecburiyetindeyiz. İnşallah bunların hepsini de yaparız."

Editör: İbrahim KANBUR