Bradd Pitt, Trump ile dalga geçti

Ünlü yıldız Brad Pitt, ABD’de coronavirüsle mücadelede bir numaralı isim Dr. Anthony Fauci’yi canlandırdı. Trump’la dalga geçen Pitt izleyenleri kahkahaya boğdu

Bradd Pitt, Trump ile dalga geçti

CiddiGazete- ABD’de 1975’ten beri süren ve ünlülerin konuk olduğu komedi programı ‘Saturday Night Live’ bu hafta Hollywood yıldızı Brad Pitt’i ağırladı.

Brad Pitt programda, ABD’de coronavirüsle mücadelede bir numaralı isim olan Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Başkanı Dr. Anthony Fauci’yi canlandırdı.

ABD Başkanı Donald Trump’ın bugüne kadar coronavirüsle ile ilgili yaptığı açıklamalarla dalga geçen Pitt, izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

‘GÖRECELİ OLARAK YAKINDA’

Pitt programda “Virüsle ilgili birçok yanlış bilgi ortalıkta dolanıyor ve bu akşam sizlere Başkan’ın virüsle ilgili ne demek istediğini açıklamaya çalışacağım” dedi.

Başkan Trump’ın coronavirüs aşısının bulunmasıyla ilgili “göreceli olarak yakında” sözünü yorumlayan Brad Pitt, “İlginç bir ifade, dünyanın bütün geçmişi de göreceli bir süre, o zaman tabi ki aşı da hızlı bir biçimde bulunacak” dedi.

‘MUCİZELER PLAN A OLMAMALIDIR’

Başkan Trump’un coronavirüsle ilgili “Bir gün içinde mucizevi şekilde kaybolacak” sözlerine ise Brad Pitt, “Mucizeler harikadır ama yine de mucizeler plan A olmamalıdır” dedi.

Başkan Trump’un “Testler çok güzel” sözüne ise Pitt, “Güzeldir tabi eğer güzellik anlayışınız bir çubuğun beyninize sokulması ise” ifadelerini kullandı.

DR. FAUCİ’YE TEŞEKKÜR

Dr. Anthony Fauci canlandırmasında Brad Pitt, Başkan Trump’un “Coronavirüsün ne olduğunu bilmiyoruz” sözlerine ise “Aslında ne olduğunu biliyoruz” dedi.

Brad Pitt programın sonunda peruğunu ve gözlülüğünü çıkartarak “Gerçek Dr. Fauci’ye, sakinliğiniz ve açık sözlülüğünüz için teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 13:43
YORUM EKLE