Doktorun ilanı ortalığı karıştırdı

Bursa'da bilboardlarda yer alan, "Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya hasta kabulüne başlamıştır" yazan ilan sosyal medyada tartışmalara neden oldu

Doktorun ilanı ortalığı karıştırdı

CiddiGazete- Sosyal medyada bir kullanıcının "Mesleğin düştüğü hale bak" notuyla paylaştığı görsel büyük ilgi gördü. Görselde önlüksüz parlak bir elbiseyle poz veren Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya'nın hasta kabulüne başladığı bilboard ilanıyla duyuruldu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Sakarya'nın doktora yakışmayan bir kıyafet giymesini eleştirirken, diğer bir kullanıcı sağlık sektöründeki reklam yasağına dikkat çekti.

"BİZLER SIKICI İNSANLARA MIYIZ?"

Bursa'da bir klinikte Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı olduğu öğrenilen Dr. Şükran Taştan Sakarya da sosyal medyadaki tartışmaların ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

Doktor reklamlarında klasik bir doktor pozu vardır ya, böyle kollar önden sarılı... O poz çok verildi, alternatif poz aradım, Instagramdaki tiki kadın pozuyla doktorluğu birleştirince bu çıktı. Yeni trend bu olsun sayın meslektaşlarım... Özel hastane reklam afişleri az renklensin canııııııımmm... Bizler sıkıcı insanlar mıyız, aslaaaaa...

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 20:32
YORUM EKLE