KAHEV: Geleceğimiz yanmasın!

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV), yangın bölgesindeki çocukların eğitimleri için destek kampanyası başlattı. Kadın hekimler, başka hayırseverlerden de yardım bekliyorlar

KAHEV: Geleceğimiz yanmasın!

CiddiGazete- Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı, "İçimiz yansa da geleceğimiz yanmasın" diyerek harekete geçti. Kadın hekimler, yangında maddi kayba uğrayan ailelerin okul çağındaki çocuklarına burs vermek ve yangın bölgelerinde bulunan okulların tadilatı için yeni bir kampanya başlattı.

KAHEV Yönetim Kurulu Başkanı Uz. Dr. Demet Başer

Geleceği yeniden yeşertmek istediklerini söyleyen KAHEV Yönetim Kurulu Başkanı Demet Başer, "Ülkemizin akciğerleri olan ormanlarımız çıkan yangınlarda büyük zarar gördü. Biz de eli kolu bağlı bir şekilde duramazdık. Çocuklar ülkemizin geleceği. Geleceğimizin de yanmaması ve çocuklarımızın felaketten en az etkilenmesi için yardım kampanyası yapmaya karar verdik" dedi.

Maddi kayba uğrayan ailelerin çocuklarına burs vererek yardım yapacaklarını ve zarar gören okulların tadilatları için çalışma başlatacaklarını belirten Başer, "Geleceği yeniden yeşertmek isteyenleri bağış kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

Yardım yapmak isteyenler için;

Alıcı adı: Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı

IBAN: TR 21001 1100 0000 00 08 632

Açıklama: GELECEĞİM YANMASIN

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 18:50
YORUM EKLE