Tıp öğrencisinin acı sonu

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi Merve Mercan, coronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Mercan, Kurban Bayramı'ndan bu yana hastanede tedavi görüyordu

Tıp öğrencisinin acı sonu

CiddiGazete- Konya Selçuk Üniversitesi 6'ıncı sınıf öğrencisi Merve Mercan'ın coronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Sağlık Sen Üniversiteler Sendikası sosyal medya hesabından genç doktor adayının vefatına ilişkin yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi İntern Dr. Merve Mercan'ın Covid-19 ile mücadelesinde hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Kardeşimize Allah'tan rahmet; ailesi ve yakınlarına sabr-ı cemiller diliyorum. Sağlık camiamızın başı sağ olsun."

"ÜNİVERSİTEMİZ KIYMETLİ BİR ÖĞRENCİSİNİ KAYBETTİ"

Merve Mercan'ın vefatına ilişkin Selçuk Üniversitesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise “Sağlık ordumuz en genç üyelerinden birini, Üniversitemiz çok kıymetli bir öğrencisini kaybetti. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencimiz Merve Mercan, vefat etti. Mekânı cennet olsun. Kederli ailesinin başı sağ olsun" denildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 00:43
YORUM EKLE