CiddiGazete- Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Galatasaray mağlubiyetinin ardından yaptığı değerlendirmede hakem kararlarına tepki gösterdi.

Teknik Direktör Santos, Cenk'in Köhn ile ikili mücadele sonrası yerde kalmasını penaltı olarak yorumlayıp hakem ve VAR'ı eleştirdi.

Galatasaray rahat kazandı Galatasaray rahat kazandı

Maça 1-0 geride başladıklarını söyleyen Fernando Santos, "Erken gol yiyince işler kolay olmuyor. Takımın gösterdiği reaksiyondan mutluyum. Bazı pozisyonlar yakaladık ama atamadık. 2-3 pozisyonumuz vardı. Kendi kalemize attığımız golle yenildik. Mutlu değiliz" dedi.

PENALTI VE KIRMIZI KART

Santos, Cenk Tosun'un pozisyonu ve Colley'in kırmızı kartı için de yorum yaparak, "Bu konularda fazla konuşmayı sevmiyorum ama Beşiktaş'ın penaltısı üçüncü kez verilmedi. Ayrıca Omar Colley'in gördüğü kırmızı kart... Penaltı pozisyonu kart pozisyonundan daha netti ama VAR o pozisyonda çağırmadı, Colley'nin kart pozisyonunda çağırdı. Pozisyonu izledim, Cenk'in pozisyonu kesin penaltı. Adana Demirspor ve Sivasspor maçındaki penaltılarımız gibi bu da verilmedi. Bu konularla alakalı konuşmayı sevmiyorum ama hakkımızın yenmesini kabul etmiyorum" ifadelerini kullandı.