CiddiGazete- Fenerbahçe Kulübü'nde gerçekleştirilen başkanlık seçimini Ali Koç kazandı. Aziz Yıldırım ile yarışan Ali Koç, 26 bin 947 geçerli oyun, 16 bin 464'ünü alarak, üste üste üçüncü kez Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanı oldu.

Eylem Tok'u Türk kurye yakalattı Eylem Tok'u Türk kurye yakalattı

Seçim 9Haz1Büyük ilginin olduğu kongrede Aziz Yıldırım 10 bin 483 oyda kaldı. İki rakip arasındaki fark 5 bin 981 olurken, kullanılan oyların 542'si geçersiz sayıldı.

Seçim 9Haz2Fenerbahçe kongre üyeleri Ali Koç'a "İnandık sana, güvendik sana, yüzümü kara çıkarma" tezahüratları yaptı. Ali Koç ve Aziz Yıldırım birlikte kürsüye çıkıp kongre üyelerini selamladı.

Aziz Yıldırım yaptığı konuşmada, Ali Koç'a 3. döneminde başarılar diledi.

Muharrem 9HazFenerbahçe kongresinde oy kullanan üyeler arasında Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce de yer aldı.

ALİ KOÇ: AĞAÇLARI BÜYÜTEN YAĞMURLARDIR

Seçim sonrası ilk duygularını paylaşan Ali Koç, "Sesini yükseltenler, bize karşı güç gösterisi yapanlar çok iyi bilsinler ki, ağaçları büyüten gök gürültüleri değil, yağmurlardır. Fenerbahçe sağanak yağmuruna herkes hazır olsun. Çünkü biz sesimizi değil, sözümüzü ve gücümüzü yükseltmek için devam ediyoruz ve yarın sabah ilk başlangıcımızı yapıyoruz" dedi.

Aziz 9HazAZİZ YILDIRIM: İNŞALLAH ŞAMPİYON YAPARLAR

Aziz Yıldırım ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre yaptık; hepinize teşekkürler. Ben ve arkadaşlarım yol haritasını çizdik. İnşallah Ali Koç ve arkadaşları bu harita doğrultusunda Fenerbahçe'yi şampiyon yaparlar. Biz de destek veririz. Hepinizi seviyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçelisiniz."

Taraftar 9HazSeçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Ali Koç taraftarları büyük coşku yaşadı.

Liste 9HazİŞTE ALİ KOÇ'UN YENİ YÖNETİMİ

Ali Koç'un Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

ASİL LİSTE

Hamdi Akın, Hulusi Belgü, Nevres Erol Bilecik, Hüseyin Bozkurt, Mehmet Salih Dereli, Esin Güral Argat, Ali Acun Ilıcalı, Korkut Nedim Keçeli, Ahmet Ketenci, Burak Çağlan Kızılhan, Acar Sertaç Komsuoğlu, Sait Ergun Özen, Fethi Pekin, Mustafa Hakan Safi.

YEDEK LİSTE

Ali Alper Alpoğlu, Selma Perihan Altay Rodopman, Mustafa Kemal Danabaş, Eren Ali Dişli, Özgür Özaktaç, Cenk Öztanık, Rıfat Perahya.

Editör: İbrahim KANBUR