CiddiGazete- Aralık ayının son gününe kadar zam üstüne zam yapan zincir marketlerden Şok, bir ay "dinlenme" kararı aldı. Şok Marketler, Ocak ayı boyunca 1000 üründe fiyatlarını sabitleyeceğini duyurdu.

Dış ticaret açığı 109 milyar dolar Dış ticaret açığı 109 milyar dolar

"ÜLKE EKONOMİSİNE DESTEK OLUYORUZ!"

Fiyat sabitleme kampanyası hakkında değerlendirmede bulunan Şok Marketler CEO'su Uğur Demirel şunları söyledi: "Küresel dalgalanmaların da etkisiyle hem üreticiler hem perakendeciler hem de tüketiciler açısından, maliyetlerin ve dolayısıyla fiyatların yükseldiği zorlu bir yılı geride kaldı. Biz de Şok Marketler olarak ülkemizin ekonomisine ve müşterilerimizin bütçesine katkı vermek üzere Ocak ayı boyunca 1000 üründe fiyatlarımızı sabitleme kararı aldık. Her zaman uyguladığımız düşük fiyat politikamızı bu defa Ocak ayı boyunca sabitleyerek müşterilerimize yönelik hoş bir sürpriz yaptık.

"BİRLİKTEN BEREKETE"

Yani belirlenen 1.000 ürünün maliyetleri artsa da fiyatları ay sonuna kadar sabit kalacak. Biz, Şok Marketler olarak güvenilir ve kaliteli ürünlerimizi daima en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz. 81 ile yayılmış olan mağazalarımızda piyasa fiyatlarının altında uyguladığımız fiyat politikamızla, enflasyonun baskılanmasında önemli bir görev üstleniyoruz. Şimdiye kadar “Birlikten Berekete” yaklaşımı ile her zaman ülkemizin, üreticilerimizin ve müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya da bunun en güzel örneğidir. Bundan sonra da bundan önce olduğu gibi piyasa fiyatlarının altında, her gün düşük fiyat politikamızla müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.