1 milyon lira aylığı kim bırakır?

Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman'la 36 milyon lira karşılığında üç yıllık sözleşme imzalayan Abdullah Avcı, yeni yönetimin "git" imasını duymazdan geldi

1 milyon lira aylığı kim bırakır?

CiddiGazete- Başarısız bir sezon geçiren Beşiktaş'ta en büyük sorun, teknik direktör Abdullah Avcı'yla takımın kan uyuşmazlığı. Taraftarlarla da yıldızı bir türlü barışmayan Avcı, Ziraat Tükiye Kupası'nda Erzurumspor'a elenerek bardağı taşırdı.

Süper Lig'de oynanan Sivasspor maçının ardından yönetimin görüşmek için toplantıya çağırdığı Abdullah Avcı, "Biz göndermeyelim, sen bırak" teklifine olumsuz cevap verdi. Siyah beyazlı yönetim bu kez Abdullah Avcı olmadan, Vodafone Arena Stadı'nda toplandı. Erzurumspor maçının ardından yapılan toplantıda Avcı'nın durumu tekrar masaya yatırıldı. Eski başkan Fikret Orman'ın yaptığı sözleşme gereği 1 milyon lira aylık verilen Avcı'ya tazminat ödenmesi gündeme geldi. Gün içinde yapılan görüşmede Abdullah Avcı'ya, kendisine yeni takım bulana kadar ödemelerin devam edeceği söylenecek ve istifası istenecek.

YORUM EKLE