Abdullah Avcı faturayı hakeme kesti

Beşiktaş'ın deplasmanda Gazişehir'e 3-2 yenildiği maçın ardından konuşan Abdullah Avcı, hakem Halil Umut Meler'i eleştirdi

Abdullah Avcı faturayı hakeme kesti

CİDDİGAZETE

Süper Lig’in 4. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Gazişehir Gaziantep’e büyük bir heyecana sahne olan maçın ardından 3-2 mağlup oldu. Müsabakanın ardından açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı, oyunu değerlendirirken hakemlere de tepki gösterdi. Avcı, “Başta oyun istediğimiz gibiydi. Penaltı pozisyonunda belki golü feda edebilirsin… Golün telafisi vardı ama kırmızı kartın telafisi yok. Kalan 95 dakikayı nasıl anlatayım? Yediğimiz 2. gol, 3. gol, kırmızı kart… Bunları mı konuşacağız” dedi.

HALİL UMUT MELER GERİYE GİTMESİN!

Hakemlerle ilgili sert eleştirilerde bulunan Avcı, “Atılan oyuncu (Kayode) hazırlık maçında da iki gün önce kırmızı kart gördü. Bugün bir daha atılıyor. Kırmızı kart pozisyonunda ilk önce o dirsek atıyor. Futbol oynamak istiyoruz ama hakemler de buna yardım etmeli. Halil Umut Meler, güzel yüzlü bir insan, finaller yönetti ama o finalleri nasıl yönettiğini biliyorum. Nerede, nasıl maçlar yönettiğini biliyoruz. Bunun mağlubiyetle alakası yok ama lütfen Halil Umut Meler geriye gitmesin” dedi.

YORUM EKLE