Altay'da Quaresma ile son pazarlık

Portekizli yıldızı renklerine bağlamak isteyen siyah-beyazlıların Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok, "Kendisiyle bir kez daha masaya oturacağız. Teklifimizi ilettik. Her şey son görüşmede netlik kazanacak" dedi

Altay'da Quaresma ile son pazarlık

CiddiGazete- Altay, haftalardır peşinde koştuğu dünyaca ünlü yıldız Ricardo Quaresma'yı kadrosuna dahil etmek için son düzlüğe geldi.

36 yaşındaki Portekizli oyuncuya son teklifini ileten yönetimin yarın Quaresma ile bir görüşme daha yapacağı bildirildi. Quaresma'yı renklerine bağlamak isteyen siyah-beyazlıların Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok, "Kendisiyle bir kez daha masaya oturacağız. Teklifimizi ilettik. Her şey son görüşmede netlik kazanacak. Büyük oranda olumlu sonuç bekliyoruz" diye konuştu.

Kariyerinde Porto, Barcelona, Inter, Chelsea gibi dev takımlarda forma giyip ülkemizde yıllarca Beşiktaş'ta görev yapan Quaresma, geçen sezonu Kasımpaşa'da geçirmişti. Quaresma, 2010 yılında Inter'le Şampiyonlar Ligi, 2016 yılında ise Portekiz Milli Takımı'yla Avrupa Şampiyonası'nda şampiyonluk yaşadı.

YORUM EKLE