Beşiktaş'ta Vida gerginliği

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Domagoj Vida'yla yaptığı görüşmede 3.5 milyon Euro’luk maaşında indirim talep etti. İndirim kabul etmeyeceğini belirten Hırvat futbolcu tatile çıktı

Beşiktaş'ta Vida gerginliği

CiddiGazete- Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin bayram öncesinde Vida'yla tesislerde görüştüğü ortaya çıktı. Çebi, yeni sezonda 3.5 milyon Euro gibi yüksek bir rakamı veremeyeceklerini belirtip Hırvat stoperden indirim talep etti.

Vida, kontratına göre hareket edeceğini ve indirimi kabul etmeyeceğini iletti. Aynı maaşla takımda kalmak istediğini belirten Vida'nın hemen ertesi gün tatile çıkması sinirleri gerdi.

Yönetim, Al Nassr'dan gelen teklifi Vida'ya iletti ve Hırvat stoper bu teklife de yanaşmadı. Başkan Çebi, 31 yaşındaki savunmacının bu tavırlarından rahatsız olduğunu belirtip menajerine kulüp bulmaları yönünde talimat verdi.

Yönetim, İtalya, İngiltere ve İspanya'dan birkaç kulübün ilgilendiği Vida'nın bir teklifi kabul etmesini bekleyecek. Öte yandan Fenerbahçe yönetimi, Hırvat stoperle herhangi bir temasta bulunmadıklarını Beşiktaşlı idarecilere iletti.

YORUM EKLE