Beşiktaş'tan 'Baki Ersoy' açıklaması

Beşiktaşlı yöneticilerin locasını bastığı iddialarının ardından özür dileyen MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy hakkında Beşiktaş'tan açıklama yapıldı

Beşiktaş'tan 'Baki Ersoy' açıklaması

CiddiGazete- Beşiktaş Kulübü, Süper Lig'in 16. haftasında Hes Kablo Kayserispor ile oynanan maçta yaşanan olaylardan dolayı MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un, başkan Ahmet Nur Çebi'yi arayarak özür dilediğini duyurdu.

Süper Lig’in 16’ncı haftasında, Kayseri-Beşiktaş maçının sonlarında yaşanan gerginliğin ardından MHP’li Ersoy ile kardeşinin Beşiktaşlı yöneticilerin locasını basıp küfrettiği ve yumruk attığı öne sürülmüştü.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklama şöyle oldu:

"Futbol Takımımızın Süper Lig’in 16. haftasında Hes Kablo Kayserispor ile oynadığı müsabakanın ardından yaşanan üzücü olaylarla ilgili Kayseri Milletvekili Sayın Baki Ersoy, Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’yi bizzat arayarak üzüntülerini dile getirmiş ve sosyal medya hesabı aracılığıyla özür dilemiştir.

Bu davranış bizim için çok kıymetlidir. Beşiktaş Camiası olarak Kayserisporlularla dostluğun bizim için önemli olduğunu belirtir ve bu tür olayların bir daha yaşanmamasını temenni ederiz."

YORUM EKLE