Ceza olarak otobüsle döndüler

Akhisar'a 3-0 yenilen sarı lacivertli ekip, uçakla gittiği deplasmanda otobüsle İstanbul'a döndü. Fenerbahçe için özel tasarlanan otobüs, uçaktan daha konforlu

Ceza olarak otobüsle döndüler

CİDDİGAZETE.com

Akhisarspor deplasmanından 3-0’lık mağlubiyetle dönen Fenerbahçe, 15. haftayı küme düşme hattında kapatırken, sarı-lacivertli taraftarlar, gerek Başkan Ali Koç’a, gerek yönetime, gerekse de futbolculara büyük tepki gösterdi.

Karşılaşma sonrasında soyunma odasına inen Başkan Ali Koç, takımın İstanbul’a otobüsle döneceğini söyledi ve stattan ayrıldı. İstanbul’a otobüsle dönecek olan sarı-lacivertlilerin takım otobüsünde yok yok!

Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Fenerbahçe’ye yeni otobüsünü teslim eden Gürsel Turizm, futbolcuların rahatı için her şeyi düşündü.

Konforuyla dikkat çeken takım otobüsünde ses sisteminden sinema sistemine, özel tuvaletlerden, güvenlik duvarına kadar her şey mevcut.

Özellikle futbolcuların yolda yorulmamaları için özel tasarlanan koltuk araları, uçaklardan daha konforlu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Maçın ardından yola çıkan takım otobüsü, 357 km'lik yolu 4 saatte kat ederek gece yarısından sonra Samandıra Tesisleri'ne giriş yaptı.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 05:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER