Emre Belözoğlu Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, Emre Belözoğlu'yla bir yıllık sözleşme yaptığını açıkladı. Milli futbolcu, imzadan önce sağlık kontrolünden geçti

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'de

CİDDİGAZETE

Fenerbahçe’de beklenen imza geldi. Sarı-lacivertli kulüp, uzun süredir gündeminde olan eski yıldızı Emre Belözoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Kulübün resmi internet sitesinden “Yuvana hoş geldin” mesajı ile Emre için şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz, Emre Belözoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Milli futbolcumuz Emre Belözoğlu’nun Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ndeki imzasında Sportif Direktörümüz Damien Comolli de hazır bulundu.

Camiamızın önemli bir değeri olan Emre Belözoğlu’na yuvana ‘hoş geldin’ diyor, nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz."

Başakşehir ile sözleşmesi sona eren ve dört sezon aradan sonra yeniden Fenerbahçe'ye dönen Emre Belözoğlu, bu sabah sağlık kontolünden geçti.

"FENERBAHÇE'YE KENDİMİ AİT HİSSEDİYORUM"

Emre Belözoğlu, eski milli futbolcu Nihat Kahveci'nin sunduğu bir tv programında Fenerbahçe ile ilgili, "Futbolcu oyunun merkezindedir. Bu mesleğin en değerli aktörüdür. Bu böyleyse ve bazı takımlara kendimiz ait hissediyorsak, o takımın değeri olmalısınız. Ben sokakta bunu hissediyorum. Benim altyapım Galatasaray, orada çok şey öğrendim. Bana kattıklarını hiçbir zaman inkar etmedim ama Fenerbahçe'ye kendimi ait hissettiğim için taraftar da bunu bana sokakta hissettiriyor. Şu an beni gördüklerinde boynuma sarılıp ağlayanlar oluyor. Aslında değerli olan da bu" demişti.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 13:33
YORUM EKLE