Erdoğan'a 'aidat' hatırlatması!

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu'nun ekim ayı toplantısına katılan Erdoğan'a, Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, "Sayın Cumhurbaşkanım artık divan üyemizsiniz; lütfen aidatınızı yatırın" dedi

Erdoğan'a 'aidat' hatırlatması!

CİDDİGAZETE

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’ndeki Yüksek Divan Kurulu Toplantısı bugün saat 12.30’da başladı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da kongre üyeliğinde 25 yılını tamamlayarak Yüksek Divan Kurulu üyeliğine geçişlerini gerçekleştirmek üzere toplantıya teşrif etti. Salona Fenerbahçe Marşı ile giren Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Kulübü’nün özel anı defterini imzaladı.

VEFA KÜÇÜK: İLK DEFA BİR CUMHURBAŞKANI 25 YILI TAMAMLADI

Fenerbahçe’de Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplantıya katılmasının ardından söz alan ilk isim oldu.

İşte Küçük’ün yaptığı konuşma:

“12 Cumhurbaşkanımızdan 2’si takım tutmuyordu. Geriye kalan 10 cumhurbaşkanından başta Gazi Mustafa Kemal Paşa, sonra da şimdiki Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan olmak üzere 6’sı Fenerbahçeli. Fenerbahçe ve Türk spor tarihinde ilk defa bir Cumhurbaşkanı kulüp üyeliğinde 25 yılı tamamladı ve yüksek divan kurulu üyeliği kazandı. Olağanüstü toplantımızı olağanüstü yapan, Cumhurbaşkanımızın, devletimizin en büyüğünün burada bulunmasıdır. Elinizde paketle gelmediniz ama niyetiniz dolu, gönlünüz dolu geldiniz.”

‘CUMHURBAŞKANIM LÜTFEN AİDATINIZI YATIRIN’

“Sayın Cumhurbaşkanım; size gittiğiniz her yerde özel koltuk hazırlanıyordu. Biz de siz gelmeden önce Ali başkanım ile bunu konuştuk. Ama siz, herkesin oturduğu koltuk ne ise ben de orada oturacağım demişsiniz. Ayrıca teşekkür ediyorum. Artık divan üyemizsiniz ve sizin de aidatınızı yatırmanız gerekiyor. Sayın Cumhurbaşkanım, lütfen aidatınızı yatırın. Yoksa bir sonraki divan kuruluna sizi alamayacağım. (Gülerek)

Sayın Cumhurbaşkanım, 21 senedir çözemediğim sıkıntı var, bunu çözmek istiyorum. 1998’de bir kongre oldu ve Aziz Yıldırım rakibimdi, 1 farkla kazandı. Bin 500 üye 1 oya sahip çıktı, Aziz Yıldırım’a tepki ve katkı verdiler. O oyu bulamıyorum, belki sizindir. Merak ettim”

ALİ KOÇ ERDOĞAN’I MAÇA DAVET ETTİ

Vefa Küçük’ün ardından söz alan Başkan Ali Koç, “3 Temmuz’da camiamıza hain bir FETÖ kumpası yapıldı. Topyekün mücadele ettik ve alnımız ak çıktık. Bu alçak örgüte, en güçlü oldukları dönemde boyun eğmedik. FETÖ’ye karşı mücadeleyi başlattığımıza inanıyoruz. Ülkemizin hain FETÖ saldırısını püskürtmesinin ardından, 3 Temmuz’da yaşananların da büyük bir kumpas olduğunu gördük. Her platformda seslendirdiğimiz gibi yargıtaydan da kararı bekliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız, biz bu alçak FETÖ örgütüne boyun eğmedik. Mağduriyetimizden sportif olarak avantaj sağlayanlar oldu. Sayın Cumhurbaşkanım ilk kez buraya geliyorsunuz. Sizi bu akşamki maça davet etmek istiyoruz. Sizi ağırlamaktan onur duyarız. Gelemezseniz de sizi her zaman ağırlamaktan onur duyacağımızı biliyorsunuz" dedi.

FENERBAHÇE’NİN TOPLAM BORCU AÇIKLANDI

Fenerbahçe'nin 31.05.2018’de 3,2 milyar TL olan borcu, 30.06.2019'da 3,7 milyar TL oldu. Euro bazında ise borç 612 milyon Euro’dan 568 milyon Euro’ya geriledi.

ÖZEL KLİP HAZIRLANDI

Tüm yöneticilerin ve Başkan Ali Koç’un hazır bulunduğu toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlanan özel klibin yayınlanacağı ve rozet töreni için ciddi bir hazırlık yapıldığı öğrenildi. Bugün yapılacak Divan Kurulu toplantısına Fenerbahçe'nin hayatta olan başkanları Aziz Yıldırım, Ali Şen ve Tahsin Kaya da davet edildi. Toplantıda, Yüksek Divan Kurulu gündemindeki diğer konuları da ele alındı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı toplantıya üyeler yoğun bir katılım gösterdi.

BUSE NAZ ÇAKIROĞLU: GÖNÜL BAĞIM ÖMÜR BOYU

Dünya Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Busenaz Çakıroğlu, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısında tebrik edildi. Bu yıl büyük başarılar yakaladığını ifade eden Busenaz Çakıroğlu, “Bu sene büyük başarıları, bu bayrak altında elde ettim. O yüzden çok mutluyum. 2 Avrupa Şampiyonluğu ve dünya ikinciliğim var. Fenerbahçe ile ömür boyu gönül bağım devam edecek. Önümüzde olimpiyatlar var. Uzun ver zorlu bir yol olacak. İnşallah Tokyo'dan da altın madalya ile dönerek karşınıza gelirim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 08:21
YORUM EKLE