Falcao Arabistan yolcusu mu?

Galatasaray'da ekonomik anlamda satışına onay verilmesi beklenen Falcao için tekliflerin ardı arkası kesilmiyor. Sarı-kırmızılıların Kolombiyalı golcüsü için bu kez Suudi Arabistan'dan flaş bir iddia geldi

Falcao Arabistan yolcusu mu?

CiddiGazete- Galatasaray'da tüm gözler bu sezonun flaş transferi Radamel Falcao'da... Yıllık 7 milyon euro'nun üzerindeki maaşında indirime gidip gitmeyeceği merakla bekleniyor.

Falcao için transfer iddiaları da birbirini kovalamaya devam ediyor. Yıldız oyuncuyla ilgili özellikle Arap medyasındaki haberler dikkat çekiyor.

Saudi Sport, dünyayı saran coronavirüs salgını nedeniyle Romanya'da bulunan Razvan Lucescu ile Al-Hilal yöneticilerinin bir tele konferans yaptığını, Rumen hocanın, Bafetimbi Gomis'in yerine kendisine önerilen forvetler arasında Falcao'yu istediği belirtildi.

İddianın devamı ise Suudi Arabistan'ın Al Mowaten Gazetesi'nden geldi. Ayrılmak istediğini birden fazla kez söyleyen Gomis'in yerine Fahd Bin Navel başkanlığındaki Al Hilal yönetiminin, Falcao ile resmi temaslara başladığını iddia etti.

Gazete aynı haberin içinde ayrıca Al-Hilal'in, Guangzhou'dan ayrılmak istediğini menajerler aracılığıyla kulübe ileten Talisca'yla da sözleşme imzalamak istediğini duyurdu.

YORUM EKLE