Galatasaray'da seçim heyecanı

Sarı kırmızılı kulüpte 30 Nisan'da yapılacak başkanlık seçimi için adaylar, 8 Nisan'a kadar listelerini Divan Kurulu Başkanlığı'na teslim edecekler

Galatasaray'da seçim heyecanı

CiddiGazete- Galatasaray'da seçim heyecanı başladı. Sarı kırmızılı kulüpte başkan adayları, 30 Nisan'daki seçim için 8 Nisan'a kadar listelerini Divan Kurulu Başkanlığı'na teslim etmek zorunda. Şu ana kadar adaylığını açıklayan tek isim, önceki seçimde de yarışan Metin Öztürk oldu.

Kulislerde başkanlık için birçok isim dillendiriliyor. Camiada hakim olan genel hava ise seçilecek yönetimin birleştirici bir listeye sahip olması yönünde.

Haziran ayındaki seçimi 41 oyla kaybeden Eşref Hamamcıoğlu'nun, yeniden aday olması bekleniyor. Sarı kırmızılı camiada başkan adaylığı konuşulan bir diğer isimse Ali Dürüst. Dürüst'ün, adaylığa sıcak baktığı öne sürüldü.

Eski başkanlar Ünal Aysal ve Dursun Özbek'in ise şu an için aday olmayı düşünmediği öğrenildi. Diğer yandan ligde 15'inci sırada bulunan Galatasaray, seçim sürecinde kritik 4 maça çıkacak.

Sarı kırmızılılar, Nisan ayı boyunca Vavacars Fatih Karagümrük, Fenerbahçe, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ve Altay ile karşılaşacak.

YORUM EKLE