Galatasaraylı isim covid-19'u yendi

Galatasaray İkinci Başkanı Yusuf Günay, coronavirüs tedavisi sonrasında evde geçirdiği 14 günlük karantina sürecini tamamladığını belirterek, hastalığı atlattığını açıkladı

Galatasaraylı isim covid-19'u yendi

CiddiGazete- Galatasaray İkinci Başkanı Yusuf Günay'dan iyi haber geldi. Corona virüs testi pozitif çıkan ve hastanedeki tedavi sürecini tamamlayarak evde karantinaya giren Yusuf Günay, sağlığına kavuştuğunu duyurdu.

Günay, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda coronavirüs ile mücadele eden hastalara acil şifa dileyerek, şu ifadelere yer verdi:

“Güzel ülkemin güzel insanları, coronavirüs tedavisi nedeniyle yatmış olduğum hastaneden taburcu edildikten sonra 15 günlük evde karantina sürecimi de atlatmış bulunmaktayım. Çok şükür coronavirüsü yendim. Sağlık durumun gayet iyi. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Corona virüsüne yakalanan vatandaşlarımıza tavsiyem panik yapmasınlar. Sağlık çalışanlarımız ve doktorlarımıza güvensinler. Bir mesajım da sevgili Galatasaray taraftarına. Sabredin, şampiyonluk yolunda meşaleler yine yanacak, tribünler yine coşacak elbet.”

YORUM EKLE